Obec Krouna
Krouna

SDH OLDŘIŠ

SDH Oldřiš

Oldřiš - Naše družstvo mladých hasičů se zúčastnilo 10.10 branného závodu v Chacholicích v rámci celoroční hry Plamene. Od začátku školního roku děti poctivě trénovaly a scházely se dobrovolně i mimo pravidelné schůzky. Zázemím pro tréninky se nám postupně stala zahrada u Drahošu z horní Oldříše.

Naše družstvo mladých hasičů se zúčastnilo 10.10 branného závodu v Chacholicích v rámci celoroční hry Plamene.

SDH Oldřiš

Od začátku školního roku děti poctivě trénovaly a scházely se dobrovolně i mimo pravidelné schůzky. Zázemím pro tréninky se nám postupně stala zahrada u Drahošu z horní Oldříše, kde jsme mohli trénovat jak střelbu, tak značky i lezení po provaze. Pravidelný trénink se dětem vyplatil. Obsadily v mladší kategorii krásné 6. místo z více jak 30 družstev a čistý čas běhu byl dokonce 3. nejlepší.

Na následující schůzce jsme krásné umístění náležitě oslavili.

Více fotografií naleznete zde, nebo kliknutím myši na fotografii.

Mgr. Boháčová Andrea, SDH Oldřiš

Datum vložení: 19. 10. 2021 9:23
Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2021 10:19
Autor: Kušta Michal

Počasí

dnes, čtvrtek 2. 12. 2021
déšť se sněhem 5 °C 0 °C
pátek 3. 12. mírné sněžení 0/-4 °C
sobota 4. 12. sněžení -1/-3 °C
neděle 5. 12. déšť se sněhem 1/-1 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.

Pranostika na akt. den

Prosinec, když je zima, halí se v bílý kožich.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 310
TÝDEN: 2242
CELKEM: 250322