Obec Krouna
Krouna

ŠACHY: NOPO MIŘETICE - TJ SOKOL KROUNA 0,5 : 4,5

Šachy

Krouna - Miřetice byly v neděli 9. ledna 2022 naším soupeřem v 6. kole Krajské soutěže. Poprvé jsme nastoupili v nejsilnější sestavě – náš tým zocelila Věra Profousová, která nezklamala a zvítězila. První ukončil partii Pavel Hubený, když ve vyrovnané koncovce akceptoval soupeřovu nabídku remízy.

Miřetice byly v neděli 9. ledna 2022 naším soupeřem v 6. kole Krajské soutěže.

Poprvé jsme nastoupili v nejsilnější sestavě – náš tým zocelila Věra Profousová, která nezklamala a zvítězila ...

První ukončil partii Pavel Hubený, když ve vyrovnané koncovce akceptoval soupeřovu nabídku remízy. Záhy vyhrál Pavel Holík, jemuž soupeř obětoval dámu za dvě věže. Pavel však menší poziční výhodu využil a zvítězil. Posléze ukončila kombinační partii Věra Profousová, když po zisku dvou pěšců dala navrch vidličku jezdcem na věž i dámu a soupeř vzdal. Mirek Jirmásek výjimečně nekončil poslední - po přesné hře využil poziční výhodu a přidal bod, který byl zápasově vyhraný. Naopak, než v minulých zápasech končil Josef Netolický – získal - střelce, ale vzpurná mladá soupeřka kladla vějičky a nástrahy. Josef však vše prohlédl, zvítězil a stanovil konečné scóre – 4,5:0,5 pro nás.

Na domácí půdě přivítáme 23. ledna 2022 Pardubice Polabiny H a budeme se snažit o pokračování dobrých výkonů.

Pavel Hubený, TJ Sokol Krouna

Datum vložení: 11. 1. 2022 11:27
Datum poslední aktualizace: 11. 1. 2022 11:32
Autor: Kušta Michal

Počasí

dnes, pondělí 17. 1. 2022
mírné sněžení 3 °C 0 °C
úterý 18. 1. mírné sněžení 1/-3 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Pranostika na akt. den

Svatý Antonín poustevník přináší led, nebo jej láme, nemá-li žádný, vyrobí hned.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 322
TÝDEN: 322
CELKEM: 268770